close
تبلیغات در اینترنت
تراکتورسازی رفیعی را به بهانه اضافه خدمت نگه می دارد؟
چت روم

تراکتورسازی رفیعی را به بهانه اضافه خدمت نگه می دارد؟

-

کافه جک جدید

امروز سه شنبه 06 فروردین 1398 شما در فان20 هستید.

با عضویت در سایت به جمع دوستان فان20 بپیوندید و مطالب خود را به اشتراک بگذارید

بعد از عضویت می توانید در چت روم فان20 با دوستان خود گفتگو کنید

36

تراکتورسازی رفیعی را به بهانه اضافه خدمت نگه می دارد؟ ، یکشنبه 12 دي 1395

تراکتورسازی رفیعی را به بهانه اضافه خدمت نگه می دارد؟

 • تراکتورسازی رفیعی را به بهانه اضافه خدمت نگه می دارد؟

  عصبانیت سروش پس از صحبت با آجورلو در زمین چمن

  مدیرعامل تراکتورسازی گفت که دو ماه قبل نامه ای در مورد اضافه خدمت رفیعی دریافت کرده است. نامه ای که شاید رفیعی حق داشته همان زمان در موردش بداند اما از او پنهان کرده اند.در اصل به نظر می رسد پیوستن رفیعی به تیم دیگر منتفی باشد چون از صحبت های آجورلو این طور استنباط می شود که برای نرفتن رفیعی برنامه دارند.

  صحبت های مصطفی آجورلو با سروش رفیعی به عصبانیت این بازیکن منجر شد. 

  به گزارش عصرایران، دقایقی پس از پیروزی تراکتورسازی مقابل ذوب آهن مدیرعامل تیم تراکتورسازی دقایقی را با سروش رفیعی در زمین چمن صحبت کرد. صحبت هایی که چندان به مذاق ستاره تراکتورسازی خوش نیامد. 

  سروش رفیعی پس از انجام صحبت هایش و در حال خروج از زمین با لحن بد با خبرنگاران صحبت کرد و نشان داد چقدر عصبانیست اما آجورلو مقابل خبرنگاران ایستاد و توضیح داد که مشکل چیست.

  مدیرعامل تراکتورسازی گفت که دو ماه قبل نامه ای در مورد اضافه خدمت رفیعی دریافت کرده است. نامه ای که شاید رفیعی حق داشته همان زمان در موردش بداند اما از او پنهان کرده اند. آجورلو این صحبت ها را کرد و البته از صحبت های او مشخص شد که عصبانیت ستاره تراکتورسازی از چه می تواند باشد. در اصل به نظر می رسد پیوستن رفیعی به تیم دیگر منتفی باشدچون از صحبت های آجورلو این طور استنباط می شود که برای نرفتن رفیعی برنامه دارند. 

   آجرلو پس از برتری تراکتورسازی مقابل ذوب‌آهن در دیدار نیمه‌نهایی جام حذفی در گفتگو با  ایمنا در مورد اظهارات سروش رفیعی در مورد کارت پایان خدمتش اظهار داشت: قبلاً هم گفته‌ام که سروش رفیعی به تراکتورسازی خدمت کرده است و اگر تا به امروز از او حقی ضایع شده از وی عذرخواهی می‌کنم.

  وی ادامه داد: اگر خدمت سربازی سروش رفیعی در تاریخ مقرر که به نظر می‌رسد همین ایام است تمام شده باشد، به او تبریک می‌گویم که مدت خوبی با تراکتورسازی همراه بوده است و اگر می‌خواهد برود به او می‌گویم که بازیکن آزاد است و فوتبال حرفه‌ای باید بپذیرد که او یک فصل با ماست و ممکن است فصل دیگر با ما همراه نباشد. ما برای قهرمانی در 2 جام به او نیاز داریم؛ جدای از اینکه به تک تک بازیکنان نیاز داریم به سروش رفیعی هم بیش از همه احساس نیاز می‌کنیم چون دیگران هستند و او است که می‌خواهد برود.

  آجرلو افزود: اما به اینکه حقی از رفیعی ضایع شود راضی نیستیم و خدای نکرده نمی‌خواهیم به روش‌های غیراخلاقی او را نگه داریم. رفیعی مثل پسر خودم است و همینطور که نمی‌خواهم به پسرم ظلم شود در مورد رفیعی هم همینطور است و اگر طبق مقررات سربازی او تمام شده باشد می تواند از تراکتورسازی جدا شود.

  مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: اما 2 ماه پیش نامه‌ای آمد که رفیعی اضافه خدمت دارد ولی من گفتم نامه را مخفوظ نگه دارند تا خودم پیگیری کنم چون به رفیعی قول داده بودند 6 ماه اضافه خدمتش بخشیده شود.به هرحال من از فردا صبح به دنبال کار رفیعی خواهم رفت و اگر سربازی او تمام شده باشد اولین کسی هستم که به او کمک می‌کنم تا کارت پایان خدمتش را بگیرد و بازیکن آزاد می‌تواند برای آینده خودش تصمیم‌گیری کند.

  آجرلو در مورد اینکه با این حساب 6 ماه اضافه خدمت رفیعی پابرجا است ، هم گفت : در این مدت به شدت درگیر مسائل جدی فوتبال بودیم و امروز هم دیدید که در دقیقه 120 تکلیف فینالیست مشخص شد و در پایان هم حرف‌های غیرواقعی که به ما کمکی نمی‌کند مطرح شد. اما دوستان من و کسانی که با من کار کرده‌اند می‌دانند که من تا امروز به کسی ظلم نکرده‌ام.
قبلی
بعدی

نظرت در مورد این مطلب؟نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .